Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Ważne informacje

Czcionka:

Zdalne nauczanie - lekcje przez Internet

Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i NASK przygotowały propozycje dla nauczycieli i dyrektorów do zdalnej nauki z uczniami. Do dyspozycji nauczycieli jest również platforma epodreczniki.pl oraz pakiety materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów i maturzystów. Zachęcamy do korzystania!

Adresy przydatnych stron poniżej:

https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

https://epodreczniki.pl/

 

Reorganizacja pracy szkół przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w okresie od 16 marca do 25 marca 2020r.

Specjalna Branżowa Szkoła I Stopnia
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 21
 
W związku z licznymi konsekwencjami rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce zmienia się plan pracy szkół przy MOS w okresie od 16 marca do 25 marca 2020r. Nauczyciele MOS przygotowują materiały do samodzielnej pracy dla uczniów przebywających aktualnie w domach rodzinnych,
Czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół nie oznacza zwolnienia z czasu nauki. Uczniowie którzy dotychczas realizowali kształcenie w szkole realizują to kształcenie w domu, np. w formie samokształcenia lub z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez szkołę.
Zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali nieobecnych uczniów i przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu. Szczególnie proszę o objęcie opieką uczniów, którzy przygotowują się do tegorocznych egzaminów: ósmoklasisty oraz zawodowego. Rekomendujemy wykorzystanie w tym celu:
  • Telefonu i mailingu do rodziców, a w przypadku starszych uczniów kontakt telefoniczny.
  • Zachęcamy uczniów do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych.
  • Proszę nauczycieli o to, aby przygotowywali materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu.

Dyrektor Jacek Pająk

 

Szanowni Państwo i Ósmoklasiści.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 16 marca do 25 marca na stronie: www.komisja.pl będą zamiszczane codziennie materiały ćwiczeniowe do egzaminu ósmoklasisty. Zachęcamy wszystkich uczniów klas ósmych szkół podstawowych do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

 

Zegar

Kalendarium

Maj 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny